Przedszkolaki z krwi i kości!

„Pasuję Ciebie uroczyście na dzielnego, wesołego przedszkolaka”- po usłyszeniu tych słów, dzieci z Przedszkola Bajkowa Kraina w Lipnicy Wielkiej mogą uważać się za prawdziwych przedszkolaków z krwi i kości. 25 października 2013 odbyła się pierwsza w historii naszej placówki Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Dla każdego dziecka pierwsze chwile w przedszkolu to bardzo ważne doświadczenie, a wspomniana uroczystość ma pomóc dzieciom oraz ich rodzicom w lepszej integracji z nowym środowiskiem.

W trakcie bogatej w występy artystyczne uroczystości, wszystkie dzieci zaprezentowały się przed zgromadzonymi rodzicami i zaproszonymi gośćmi wspaniale śpiewając, tańcząc i recytując wierszyki. „Jestem mały przedszkolaczek” czy hymn „Orawa, Orawa”, to tylko niektóre utwory, które pięknie rozbrzmiewały tego dnia w murach naszego nowo otwartego Przedszkola. Uroczystość uświetniła obecność Wójta Gminy Lipnica Wielka Pana Bogusława Jazowoskiego, Wizytator Kuratorium Oświaty Delegatura w Nowym Targu oraz przedstawicieli Akademii Projektów Canviar- partnerów projektu, dzięki któremu Przedszkole Bajkowa Kraina mogło powstać.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z Uroczystości, która jest dostępna na naszej stronie w zakładce dla Rodziców (po wcześniejszym zalogowaniu się).